Jak dopasować długą suknię do figury?

Gale i rozdania hollywoodzkich wyróżnień powodują, że strojna, długa suknia pasuje każdej gwieździe, obojętnie od figury czy rozmiaru. Pokazujemy, jakie fasony sprawdzą się u różnych figur.
Długa suknia prezentuje się najlepiej na pannie o potężnym wzroście, ale wszystkie, obojętnie od liczby centymetrów, powinny nosić ją w parze z czółenkami na wysokim obcasie. Szpilki sprawiają, że prezentujemy się na wyższe, także dodatkowo poprawiają wygląd figury – mając je na stopach pośladki są podniesione, i klatka piersiowa wyeksponowana, co natychmiast wyszczupla talię.
Panny o figurze klepsydry muszą znaleźć modeli z gorsetem, który wyeksponuje biust oraz talię dodatkowo uwypukli szczupłe ramiona. W takim przypadku doskonałym wyborem będzie wydłużona suknia o syrenim ogonie, czyli dopasowana na linii bioder dodatkowo ud dodatkowo rozszerzająca się od kolan w dół. Sukienki takiego rodzaju nagminnie zakładają dwie sexi klepsydry ze świata biznesu rozrywkowego – Beyonce i Sofia Vergara.
biala-sukienka-z-blekitnymi-dodatkami
Gruszka powinna ukrywać znaczne biodra dodatkowo mocne uda, tak więc długa suknia dla niej musi przypominać kreację księżniczki z dopasowaną górą dodatkowo falującym dołem. Mając takową figurę unikaj kreacji rodzaju „beza”, zdecydowanie lepsze będą modele z dołem w kształcie trapezu albo litery A, które ukryją dół także zrównoważą proporcje.
Szczupła oraz wielka kolumna może sobie pozwolić na kreację geometryczną i pokazującą wiele kilogramów, jednak by dodać mu krągłości, musi być wykonana z trochę mocniejszego i mocnego materiału, który da sylwetce kształt, zamiast ściśle ją opasowywać. Dobrym wyborem jest suknia połyskująca albo ozdobiona trójwymiarowymi deseniami.
Długa suknia dla panny o figurze jabłka powinna mieć -prosty albo trochę rozkloszowany krój. Uwagę odciągnie od środkowej części sylwetki gorset z odcięciem pod piersiami. W tym wypadku warto także szukać sukienek z głębokim dekoltem w formacie litery V, który wizualnie wysmukla sylwetkę.
tekst pobrany ze strony http://e-modnisia.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-194.html