Moda weselna: śłub w plenerze !

Ślub w ogrodzie rządzi się nieznacznie innymi zasadami w porównaniu do gali bardziej wystawnej . Mniej formalny styl przenosi się także na formę stroju, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na trochę swobodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu jest wspaniała sukienka z kwiatowym szkicem. Posiada stonowany, zaokrąglony dekolt i rękawy ¾. Sukienki optymalna długość powoduje, że nogi są fajnie pokazane, i przez wysokie, cieliste sandały na koturnie będą optycznie dłuższe. Obuwie zagwarantuje komfort w trakcie przechadzania się po zieleni lub nierównych powierzchniach.
W razie chłodu lub gdy nadejdzie wieczór, stylizacja ślubna na uroczystość w plenerze może być dopełniona przez krótką , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Fason świetnie komponuje się z sukienką. Do ręki polecamy niedużą kopertówkę pasującą tonacją do barwy bucików. Ma ładny, tęczowy wisiorek przy zapięciu, który świetnie komponuje się z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na ślub w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych dodatków. Do kompletu proponujemy fantazyjną bransoletkę ze złota, a do tego kolczyki zdobione topazami. Komplet doskonale ze sobą współgra, stanowiąc świetne zestawienie.
tekst pobrany ze strony buty damskie