Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na ściskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba wzbudzać receptory zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Badanie należy rozpocząć od łagodnych muśnięć i stopniowo regulować siłę ucisku. Każdą ze stóp należy pobudzać przez około 5 minut.
Panie mocniej reagują na uciskanie punktów umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Dotykanie tych miejsc jest dobrym pomysłem na rozpoczęcie miłosnej gry. Panie mogą się odwdzięczyć masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą przez to penisa. Dzięki codziennym masażom życie seksualne viagra cenamoże być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, które punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio