Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka prostych strategii, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci kilka prostych rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki na pewno ci się przydadzą!

Palenie surowo wzbronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego potencja uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż zmniejsza się transport krwi do penisa podczas seksu. Jeśli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może tania kamagra być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zniszcz nadwagę.