King Kobra zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada wyłączność co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na produkt dyktuje również jego cenę, która w porównaniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Spora cena blokuje dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne leki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one specyfikami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne zawiera setki zapytań o inne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki preparatom generycznym możliwe jest obniżenie kosztów leczenia, co umożliwia poza tym osobom o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co flagowy specyfik firmy Pfizer, toteż ich działanie jest podobne z oryginalną Viagrą. Do uznanych zamienników tego specyfiku należą Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością aplikowania u pań jest Lovegra.
Wybrane preparaty będące zamiennikami różnią się od siebie kształtem pigułek, ich barwą oraz smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące zdarzać się działania niepożądane są takie same we wszystkich lekach, skuteczność kuracji zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co potwierdzają badania kliniczne.
Oprócz środków generycznych Viagrę można zastąpić lekami mającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne skutki, ale w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a czas ich trwania jest przedłużony. Popularnym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie pewna-apteka.pl