Przyczyny niepełnej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy ze wzwodem są intymnym problemem. W końcu potencja dla wielu jest oznaką ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) mówić o tej komplikacji, ale nawet sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia wzwodu to ogromny sprawdzian dla każdego kochanka. Mimo to panowie muszą zrozumieć, że są to zaburzenia wyleczalne. Trzeba tylko pokonać wstyd i zgłosić się do seksuologa. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Kłopoty z erekcją, zaburzenia ejakulacji to niezwykle częste dolegliwości. Dotykają średnio 10 procent męskiej populacji. Kłopot narasta, ponieważ zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Notuje się częstsze zachorowania na
cialis cena cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz choroby depresyjne. Kłopoty z erekcją mogą dotknąć facetów w każdym wieku. Różnorodne są przyczyny tych problemów.

U młodych mężczyzn, czyli przed 30. problemy najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U starszych panów kłopoty mogą być następstwem niektórych dolegliwości. Niepełna erekcja czy też jej niewystępowanie mogą być spowodowane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis