Skąd się biorą kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk problem z erekcją występuje raz na 5 stosunków, więc można przyjąć, że może się to zdarzyć co najmniej raz w życiu każdego faceta. Dowiedziono, że przyczyny braku wzwodu mogą być różne, inne w przypadku kochanków w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Erekcja następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie napełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot ze wzwodem występuje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby można było odbyć pełny stosunek. Można mówić o realnym kłopocie z erekcją, kiedy problem następuje co najmniej w 75% przypadków i trwa to przez długi czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Poniżej prezentujemy najczęstsze przyczyny problemów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W momencie, kiedy spędzamy większość dnia podczas pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie posiadać siły ani humoru na seks. Trzeba w takich przypadkach zadbać o niwelowanie sytuacji stresowych, relaks cialis i normalne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z dużym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Tytoń. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 pacjentów prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja