Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie ubiegła w sumy zaspokojona? Panie wymagają wiele czasu, by odczuć całkowitą satysfakcja z stosunku oraz poznać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, iż toż nie kłopot, co tenże wiesz, że nie udało Ci się jej w całości zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się co częściej, ona chyba w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być środkiem do udanego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest sposób, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą poznać do sprawy.

Formuła Climax Control może doprowadzić, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem kuracji. Ten dodatkowy czas nasza możliwość zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz brał zdolność kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Tylko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

ClimaxControl

Derminaks

Femmax