Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj pełną sprawność dzięki niekonwencjonalnej formule!

Suplement diety Flexin 500 wykorzystywany jest na ból stawów.

Posiada postać tabletek. Preparat ten wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo a osiąga służenie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na produkt codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność przesuwania się plus jest polecany osobom, jakie stanowią niewiele ruchu m.in. przez siedzący tryb życia, przekroczyły 45 rok rośnięcia a muszą ochrony stawów, doznały urazu stawów i wciąż towarzyszy im żałuj, uprawiają sport a co za czym chodzi ich stawy są nadmiernie obciążone oraz wymagają regeneracji.

W składzie preparatu Flexin 500 dostają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 stawia się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno pracować się tak, jak zalecił specjalista bądź zgodnie z reklamami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w toku dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane dużą sumą wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy poznać się z treścią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na swobodny składnik suplementu. Flexin 500 należy przestrzegać w polu ważnym dla niemowlęta. Przed przyjęciem należy przetestować datę siły na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do spożycia w rytmu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią stanowić wdrażane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin500

Flexin 500

Goji-Berry 500