Moda która jest dookoła

Bardzo wiele kobiet ma poważne kompleksy na punkcie własnej tuszy – w wielu przypadkach nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma żadnego sensu jakoś się oszukiwać – całkiem często jest tak, że istotnie kobiety mają trochę kilogramów za wiele. Na szczęście istnieją bardzo interesujące rozwiązania, które mogą spowodować, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach szczupłe kobiety przez kiepsko dobrane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednokolorowe – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają różnego rodzaju odcienie takiego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w owej kwestii panuje akurat całkowita wolność. Na dodatek niech barwa naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż wygląda mało atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś są wąskie biodra i bardziej rozbudowana klatka piersiowa, to warto nałożyć szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często panie chcą ukryć brzuszek, i nie tylko jeżeli są w ciąży. W tym celu warto nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż ostatnio panuje moda na spore pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z kobiet pragnie takowe ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, oczywiście mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów lżej.