Multilan Active – poprawa słuchu nigdy nie była taka prosta. Przyjaciel w konfrontacji z utratą słuchu!

Stopniowa utrata słuchu nie pragnie być kłopotliwą dolegliwością.

Dzięki Multilan Active możesz zapomnieć o takim problemie a w spokoju bawić się każdym dniem.

Za skuteczne efekty zadania oraz natychmiastową redukcję problemów ze słuchem po regularnym stosowaniu Multilan Active odpowiada przede wszystkim przemyślany skład preparatu. To unikatowa receptura utworzona z tezą o osobach, które borykają się ze kolejną utratą słyszalności – w rezultatu postępującego wieku bądź nadmiernego postawienia na wzmożone hałasy. Sekretem jest olejek z miłorzębu japońskiego w związaniu z wykonującym medyczne cuda enzymem Q10, traktowanym przez wielu specjalistów za jakiś spośród najważniejszych enzymów żywego organizmu.

Gdyż Multilan Active odpowiedzialny jest w budowie pigułek, jego funkcjonowanie jest dużo przyśpieszone, ponieważ zamknięte w nim podstawy ekspresowo wchłaniają się w naturę oraz tkanki. A wtedy cieszy, że zaczynają pracować praktycznie zaraz po kilkudziesięciu minutach. Tymi substancjami są nie tylko ekstrakt z miłorzębu i enzym Q10, ale jeszcze inne cenne związki chemiczne, które uniemożliwiają pogłębianiu się kłopotów ze słuchem oraz pobudzają ośrodek słuchu i pozwalają zwalczać przykre dolegliwości. 

Można tu przytoczyć również olejek kamforowy, laktony terpenowe, izoramnetynę, kwecytynę oraz cynk. Wszystkie te podstawy połączone w poszczególnej kapsułce Multilanu Active sprawiają, iż zyskuje on korzystny oraz niezmieniony wpływ na ucho wewnętrzne także tym jedynym zdecydowanie ułatwia jakość słuchu. To środek dla wszystkiego: seniorów oraz młodszych, jacy pragną zacząć normalnie słyszeć.

Multilan-Active

Perle BleueVisage Care Moisturise