Untoxin – Czujesz się wciąż zmęczony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w istocie kapsułek. Produkt ten poświęcony jest do brania w sezonach prania i detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie może być efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przemieszcza się więc na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji spokojnej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przemieszcza się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy dawać w trakcie czy po posiłku, popijając znaczną miarą wody. 

Pierwsze rezultaty używania preparatu Untoxin można stwierdzić już po siedmiu dniach z zaczęcia jego zażywania. 

Należy myśleć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergię na każdy jego składnik.

Suplementy diety powinny być wychowywane w temperaturze pokojowej w technologia naturalny dla przeciętnych dzieci. Zabezpieczać przed słońcem i zaangażowaniem wilgoci. Produkt dedykowany jest dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie prawdopodobnie stanowić wdrażany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax

tani Follixin