Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje tenże kłopot i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że być niezdrowa dieta i niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który pomaga ich odcień i budowę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale przyznają się i dla kobiet, jak także dla mężczyzn, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż każdy olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na kolejny element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Działają w współczesnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To tylko owe czynniki decydują o sprawnym funkcjonowaniu lęku a pamiętają olbrzymie uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co wewnątrz czym chodzi, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso